Vitajte na stránke andrejsrna.sk

Tvorba web stránok WordPress

 • Spoľahlivý, zodpovedný, milý, šikovný...
  Spoľahlivý, zodpovedný, milý, šikovný, dodržiava stanovené termíny a čo oceňujem najviac, skutočne oplýva skúsenosťami, ktoré ponúka :). Vrelo odporúčam a teším sa na ďalšiu spoluprácu! Ďakujem :)
  Mária Gališinová
  mg-studio.sk
 • Je otvorený novým veciam a nebojí sa výziev....
  Andrejovi sme zverili tvorbu nášho nového firemného webu. I napriek vysokým požiadavkám sa s nimi dokázal popasovať a vytvoril pekný a funkčný web. Je otvorený novým veciam a nebojí sa výziev. Výborne sa osvedčil a radi s ním budeme spolupracovať aj v budúcnosti.
  Peter Nádler
  drift advertising
 • Je naozaj veľmi šikovný a vyzná sa v tom, čo robí...
  Andrej je naozaj veľmi šikovný a vyzná sa v tom, čo robí. Sleduje najnovšie trendy a dôkaze ich šikovne aplikovať. Vytvoril mi skvelý e-shop podľa mojich predstav. Oceňujem preto najmä to, že ak vznikne nejaký problému, ktorý treba urgentne riešiť, tak Andrej hneď reaguje a riešenie nájde!
  Soňa Horvatičová
  Shem

Služby

Ako váš freelancer pre webové služby a WordPress, ponúkam širokú škálu služieb, ktoré pomáhajú vašej firme vyniknúť v online priestore. Moje služby zahŕňajú:

Web dizajn
Prispôsobím vzhľad vašej webovej stránky podľa vašich potrieb a predstáv, s dôrazom na používateľskú prívetivosť, responzívnosť a moderný dizajn.
Web development
Vyvíjam webové stránky s použitím najnovších technológií a štandardov, aby boli rýchle, bezpečné a prispôsobené vašim konkrétnym potrebám.
WordPress úpravy
Ponúkam úpravy, vývoj a optimalizáciu WordPress stránok, vrátane prispôsobenia tém, rozšírení funkcionalít pomocou pluginov a optimalizácie rýchlosti a bezpečnosti.
SEO
Zabezpečím, že vaša webová stránka bude ľahko nájdená vo vyhľadávačoch ako Google, optimalizáciou obsahu, technických aspektov a zlepšením viditeľnosti.
Andrej Srna
Niečo o mňe

Ahoj, volám sa Andrej ...

Moja vášeň pre webdizajn sa začala už v časoch strednej školy, kde som sa začal zaujímať o kódovanie a grafický dizajn. Po skončení školy som sa rozhodol venovať sa webdizajnu na plný úväzok a začal som si budovať svoje portfólio.

Svoje schopnosti som zdokonaľoval na rôznych kurzoch a tréningoch a získal som skúsenosti v rôznych oblastiach webdizajnu, ako napríklad tvorba responzívnych webových stránok, optimalizácia pre vyhľadávače a grafický dizajn.

Verím v komunikáciu a spoluprácu s klientmi. Pri tvorbe webových stránok sa snažím pochopiť potreby a požiadavky klienta a zamerať sa na jeho ciele. Moje ciele sú jasné - vytvoriť stránku, ktorá bude zaujímavá, príťažlivá a užitočná pre návštevníkov.

Ak hľadáte kvalitného webdizajnéra, ktorý vám pomôže vytvoriť profesionálnu a funkčnú webovú stránku, neváhajte ma kontaktovať. Som tu, aby som vám pomohol s vašimi webdizajnovými potrebami a požiadavkami.

Pridajte sa k mojim klientom

Hľadáte spoľahlivého partnera, ktorý Vám ponúkne kvalitné služby a odborné rady? Nech už potrebujete poradiť s podnikaním, vytvorenie webovej stránky alebo plánovanie marketingovej stratégie, som tu pre Vás!

Kvalitné web development služby za dostupné ceny

Zameriavam sa na poskytovanie web development služieb najvyššej kvality za konkurencieschopné ceny. Moja ponuka je navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám rôznych klientov, od malých podnikov po veľké spoločnosti. Nižšie nájdete prehľad našich služieb a príslušných cien.
Základný balík
Business balík
Premium balík
doplnkové služby
Responzívny web design
Až 5 podstránok
Základná optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)
Integrácia sociálnych médií

800 €

Základný balík
Ideálny pre malé podniky a startupy
Kontaktujte ma
Responzívny web design
Až 10 podstránok
Pokročilá optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)
Integrácia sociálnych médií a e-mailového marketingu
E-shop s maximálne 50 produktmi

1 800€

Business balík
Pre stredne veľké podniky a rastúce firmy
Kontaktujte ma
Responzívny web design
Neobmedzený počet podstránok
Expertná optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)
E-shop s neobmedzeným počtom produktov
Prispôsobené funkcie a rozšírenia podľa požiadaviek

Cena na vyžiadanie

Premium balík
Pre veľké spoločnosti a podniky s rozsiahlymi požiadavkami
kontaktujte ma
Redakcia a správa obsahu: od 30 €/hod
Pravidelná údržba a aktualizácie: od 50 €/mesiac
SEO audit a konzultácia: od 150 €
Grafický design a tvorba vizuálov: od 30 €/hod
Zakladanie a správa sociálnych médií: od 100 €/mesiac

Doplnkové služby

kontakujte ma

Môj blog

Zaujímajú váš články z prostredia webového developmentu?
Adresa a fakturačné údaje
Enroll Limited s.r.o.
1. mája 33, 900 84 Báhoň
IČO: 54072638
DIČ: 2121638728

Obchodný register Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č. 157956/B
Kontaktné údaje
E-mail: ahoj@andrejsrna.sk
Telefón: +421 914 230 321

Kontaktujte ma

Máte záujem o moje služby alebo potrebujete konzultovať váš webový projekt? Neváhajte ma kontaktovať! Som tu, aby som vám pomohol s vaším online úspechom.
Contact Form Demo

crossmenu