Tvorba web stránok Pezinok

Optimalizované pre mobilné zariadenia

Rýchle, efektívne a elegantné weby

Viac návštevnosti z Google a iných vyhľadávačov

Redakčný systém WordPress

Možnosť klienta svojpomocne web upravovať

Žiadne mesačné poplatky, bezúdržbové riešenie

Kontaktujte ma pre cenovú ponuku

Služby

Ako váš freelancer pre webové služby a WordPress, ponúkam širokú škálu služieb, ktoré pomáhajú vašej firme vyniknúť v online priestore. Moje služby zahŕňajú:

Web dizajn
Prispôsobím vzhľad vašej webovej stránky podľa vašich potrieb a predstáv, s dôrazom na používateľskú prívetivosť, responzívnosť a moderný dizajn.
Web development
Vyvíjam webové stránky s použitím najnovších technológií a štandardov, aby boli rýchle, bezpečné a prispôsobené vašim konkrétnym potrebám.
WordPress úpravy
Ponúkam úpravy, vývoj a optimalizáciu WordPress stránok, vrátane prispôsobenia tém, rozšírení funkcionalít pomocou pluginov a optimalizácie rýchlosti a bezpečnosti.
SEO
Zabezpečím, že vaša webová stránka bude ľahko nájdená vo vyhľadávačoch ako Google, optimalizáciou obsahu, technických aspektov a zlepšením viditeľnosti.
Andrej Srna
Niečo o mňe

Ahoj, volám sa Andrej ...

Moja vášeň pre tvorba web stránok Pezinok sa začala už v časoch strednej školy, kde som sa začal zaujímať o kódovanie a grafický dizajn. Po skončení školy som sa rozhodol venovať sa webdizajnu na plný úväzok a začal som si budovať svoje portfólio.

Svoje schopnosti som zdokonaľoval na rôznych kurzoch a tréningoch a získal som skúsenosti v rôznych oblastiach webdizajnu, ako napríklad tvorba responzívnych webových stránok, optimalizácia pre vyhľadávače a grafický dizajn.

Verím v komunikáciu a spoluprácu s klientmi. Pri tvorbe webových stránok sa snažím pochopiť potreby a požiadavky klienta a zamerať sa na jeho ciele. Moje ciele sú jasné - vytvoriť stránku, ktorá bude zaujímavá, príťažlivá a užitočná pre návštevníkov.

Ak hľadáte kvalitného webdizajnéra, ktorý vám pomôže vytvoriť profesionálnu a funkčnú webovú stránku, neváhajte ma kontaktovať. Som tu, aby som vám pomohol s vašimi webdizajnovými potrebami a požiadavkami.

Pridajte sa k mojim klientom

Hľadáte spoľahlivého partnera, ktorý Vám ponúkne kvalitné služby a odborné rady? Nech už potrebujete poradiť s podnikaním, vytvorenie webovej stránky alebo plánovanie marketingovej stratégie, som tu pre Vás!
 • Spoľahlivý, zodpovedný, milý, šikovný...
  Spoľahlivý, zodpovedný, milý, šikovný, dodržiava stanovené termíny a čo oceňujem najviac, skutočne oplýva skúsenosťami, ktoré ponúka :). Vrelo odporúčam a teším sa na ďalšiu spoluprácu! Ďakujem :)
  Mária Gališinová
  mg-studio.sk
 • Je otvorený novým veciam a nebojí sa výziev....
  Andrejovi sme zverili tvorbu nášho nového firemného webu. I napriek vysokým požiadavkám sa s nimi dokázal popasovať a vytvoril pekný a funkčný web. Je otvorený novým veciam a nebojí sa výziev. Výborne sa osvedčil a radi s ním budeme spolupracovať aj v budúcnosti.
  Peter Nádler
  drift advertising
 • Je naozaj veľmi šikovný a vyzná sa v tom, čo robí...
  Andrej je naozaj veľmi šikovný a vyzná sa v tom, čo robí. Sleduje najnovšie trendy a dôkaze ich šikovne aplikovať. Vytvoril mi skvelý e-shop podľa mojich predstav. Oceňujem preto najmä to, že ak vznikne nejaký problému, ktorý treba urgentne riešiť, tak Andrej hneď reaguje a riešenie nájde!
  Soňa Horvatičová
  Shem

Môj blog

Zaujímajú váš články z prostredia webového developmentu?
Ako zarobiť z domu - 5 super tipov
V dnešnom digitálnom svete existuje viacero možností, ako zarobiť peniaze bez nutnosti dochádzať do klasického zamestnania. Práca z domu ponúka flexibilitu, úsporu času a zníženie stresu, čím sa stáva atraktívnou voľbou pre mnohých ľudí. Či už hľadáte spôsob, ako si privyrobiť popri zamestnaní, alebo…
Adresa a fakturačné údaje
Enroll Limited s.r.o.
1. mája 33, 900 84 Báhoň
IČO: 54072638
DIČ: 2121638728

Obchodný register Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č. 157956/B
Kontaktné údaje
E-mail: ahoj@andrejsrna.sk
Telefón: +421 914 230 321
crossmenucheckmark-circle