Ochrana osobných údajov

Úvod

Na webe andrejsrna.sk dbáme na ochranu osobných údajov našich návštevníkov a klientov. Táto stránka "Ochrana osobných údajov" popisuje, aké informácie zhromažďujeme, ako ich používame a aké opatrenia prijímame na ochranu Vašich údajov. Používaním našej webovej stránky súhlasíte so zberom a použitím informácií v súlade s touto politikou.

Zhromažďovanie údajov

Pri návšteve našej webovej stránky môžeme zhromažďovať dva druhy informácií:

  1. Osobné údaje: Tieto údaje zahŕňajú informácie, ktoré nám poskytujete dobrovoľne, napríklad pri vyplňovaní kontaktného formulára alebo pri registrácii na naše služby. Patria sem meno, e-mailová adresa, telefónne číslo, adresa a podobne.
  2. Nepriame údaje: Tieto údaje zahŕňajú informácie, ktoré automaticky získavame pri Vašej návšteve na našej webovej stránke, ako sú napríklad IP adresa, typ prehliadača, odkazujúca stránka a podobne.

Použitie údajov

Používame získané informácie na:

  • Poskytovanie a zlepšovanie našich služieb.
  • Spracovanie a riešenie požiadaviek a otázok.
  • Komunikáciu s klientami a návštevníkmi webovej stránky.
  • Poskytovanie informácií o novinkách, akciách a dôležitých zmenách.
  • Analýzu a štatistiku webovej stránky na zlepšenie užívateľskej skúsenosti.

Ochrana údajov

Na andrejsrna.sk používame vhodné technické a organizačné opatrenia na ochranu Vašich osobných údajov pred neoprávneným prístupom, zneužitím alebo zmenou. Napriek tomu si uvedomujeme, že žiadna metóda prenosu alebo uchovávania údajov nie je 100% bezpečná a preto nevieme zaručiť absolútnu bezpečnosť Vašich informácií.

Zdieľanie údajov

Vaše osobné údaje nebudú predávané, prenajímané ani zdieľané s tretími stranami, s výnimkou prípadov, keď je to potrebné pre plnenie zákonných povinností alebo v rámci poskytovania našich služieb.

Zmeny v politike ochrany osobných údajov

Vyhradzujeme si právo meniť a aktualizovať túto politiku ochrany osobných údajov. Akékoľvek zmeny budú zverejnené na tejto stránke a, ak je to primerané, budeme Vás informovať prostredníctvom e-mailu.

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky týkajúce sa tejto politiky ochrany osobných údajov, prosím, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára na našej webovej stránke alebo na e-mailovej adrese: ahoj@andrejsrna.sk.

Dátum poslednej aktualizácie: 16.05.2023

crossmenu