Vitajte na stránke andrejsrna.sk

SEO optimalizácia

Zvýšenie návštevnosti cez Google a i. vyhľadávače
Ušetríte peniaze za reklamu
Zlepšenie poradia vo vyhľadávaní
Kontaktujte ma pre cenovú ponuku
seo optimalizácia

Služby

Ako váš freelancer pre webové služby a WordPress, ponúkam širokú škálu služieb, ktoré pomáhajú vašej firme vyniknúť v online priestore. Moje služby zahŕňajú:

Analýza kľúčových slov
Pomôžem vám identifikovať relevantné kľúčové slová, ktoré majú potenciál priniesť vám viac návštevnosti zo stránok vyhľadávačov.
Technická SEO optimalizácia
Zabezpečím, aby vaša webová stránka bola optimalizovaná pre vyhľadávače, napríklad zlepšíme rýchlosť načítavania stránok, vytvoríme korektné sitemapy a zabezpečíme správne nastavenie metadata.
On-page SEO optimalizácia
Zlepšíme kvalitu obsahu na vašej webovej stránke, aby bol relevantný pre vaše kľúčové slová, pridáme interné odkazy a zabezpečíme optimálnu štruktúru stránok.
Off-page SEO optimalizácia
Budem pracovať na zlepšení externých odkazov (backlinkov), ktoré smerujú na vašu webovú stránku, aby sa zvýšila dôveryhodnosť a autorita vašej stránky.
Výsledky vyhľadávania pre web fitdoplnky.sk

Výsledky vyhľadávania pre web fitdoplnky.sk

Andrej Srna
Niečo o mňe

Ahoj, volám sa Andrej ...

Moja vášeň pre webdizajn sa začala už v časoch strednej školy, kde som sa začal zaujímať o kódovanie a grafický dizajn. Po skončení školy som sa rozhodol venovať sa webdizajnu na plný úväzok a začal som si budovať svoje portfólio.

Svoje schopnosti som zdokonaľoval na rôznych kurzoch a tréningoch a získal som skúsenosti v rôznych oblastiach webdizajnu, ako napríklad tvorba responzívnych webových stránok, optimalizácia pre vyhľadávače a grafický dizajn.

Verím v komunikáciu a spoluprácu s klientmi. Pri tvorbe webových stránok sa snažím pochopiť potreby a požiadavky klienta a zamerať sa na jeho ciele. Moje ciele sú jasné - vytvoriť stránku, ktorá bude zaujímavá, príťažlivá a užitočná pre návštevníkov.

Ak hľadáte kvalitného webdizajnéra, ktorý vám pomôže vytvoriť profesionálnu a funkčnú webovú stránku, neváhajte ma kontaktovať. Som tu, aby som vám pomohol s vašimi webdizajnovými potrebami a požiadavkami.

Pridajte sa k mojim klientom

Hľadáte spoľahlivého partnera, ktorý Vám ponúkne kvalitné služby a odborné rady? Nech už potrebujete poradiť s podnikaním, vytvorenie webovej stránky alebo plánovanie marketingovej stratégie, som tu pre Vás!
 • Spoľahlivý, zodpovedný, milý, šikovný...
  Spoľahlivý, zodpovedný, milý, šikovný, dodržiava stanovené termíny a čo oceňujem najviac, skutočne oplýva skúsenosťami, ktoré ponúka :). Vrelo odporúčam a teším sa na ďalšiu spoluprácu! Ďakujem :)
  Mária Gališinová
  mg-studio.sk
 • Je otvorený novým veciam a nebojí sa výziev....
  Andrejovi sme zverili tvorbu nášho nového firemného webu. I napriek vysokým požiadavkám sa s nimi dokázal popasovať a vytvoril pekný a funkčný web. Je otvorený novým veciam a nebojí sa výziev. Výborne sa osvedčil a radi s ním budeme spolupracovať aj v budúcnosti.
  Peter Nádler
  drift advertising
 • Je naozaj veľmi šikovný a vyzná sa v tom, čo robí...
  Andrej je naozaj veľmi šikovný a vyzná sa v tom, čo robí. Sleduje najnovšie trendy a dôkaze ich šikovne aplikovať. Vytvoril mi skvelý e-shop podľa mojich predstav. Oceňujem preto najmä to, že ak vznikne nejaký problému, ktorý treba urgentne riešiť, tak Andrej hneď reaguje a riešenie nájde!
  Soňa Horvatičová
  Shem

Môj blog

Zaujímajú váš články z prostredia webového developmentu?
Ako zarobiť z domu - 5 super tipov
V dnešnom digitálnom svete existuje viacero možností, ako zarobiť peniaze bez nutnosti dochádzať do klasického zamestnania. Práca z domu ponúka flexibilitu, úsporu času a zníženie stresu, čím sa stáva atraktívnou voľbou pre mnohých ľudí. Či už hľadáte spôsob, ako si privyrobiť popri zamestnaní, alebo…
Adresa a fakturačné údaje
Enroll Limited s.r.o.
1. mája 33, 900 84 Báhoň
IČO: 54072638
DIČ: 2121638728

Obchodný register Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č. 157956/B
Kontaktné údaje
E-mail: ahoj@andrejsrna.sk
Telefón: +421 914 230 321
crossmenucheckmark-circle