Navigačné menu

Hovoria o mne

Spoľahlivý, zodpovedný, milý, šikovný, dodržiava stanovené termíny a čo oceňujem najviac, skutočne oplýva skúsenosťami, ktoré ponúka :). Vrelo odporúčam a teším sa na ďalšiu spoluprácu! Ďakujem :)”
Mária Gališinová
MG Studio
“Andrejovi sme zverili tvorbu nášho nového firemného webu. I napriek vysokým požiadavkám sa s nimi dokázal popasovať a vytvoril pekný a funkčný web. Je otvorený novým veciam a nebojí sa výziev. Výborne sa osvedčil a radi s ním budeme spolupracovať aj v budúcnosti.”
Peter Nádler
Drift
"very skilled. Delivered exact what I wanted. Likely again!"
Ekkard
Upwork
"Andrej nám prenášal a doladil veľmi zložitý portál ktorý bol robený na objednávku. Prácu odviedol výborne a my sme veľmi spokojný. Určite odporúčame."
Jozef Krkoš
TrioTrade
"Andy was super fast and super professional. He quickly understood my needs and did a great job. Really great experience. Recommended."
Fabio
Upwork
It's been a perfect and friendly experience to cooperate with Andy! Very fast and helpful with our WordPress project, updating, maintenance, fixing bugs and integrating features! Communication was super nice, he does fair pricing and he is allover a great person. Highly recommended!
Ben
NectarBar
“Andrej je naozaj velmi sikovny a vyzna sa v tom, co robi. Sleduje najnovsie trendy a dokaze ich sikovne aplikovat. Vytvoril mi skvely e-shop podla mojich predstav. Ocenujem preto najma to, ze ak vznikne nejaky problem, ktory treba urgentne riesit, tak Andrej hned reaguje a riesenie najde!”
Soňa Horvatičová
Shem
"Mal som dlho problem nastaviť web keďže som mal komplikovanú šablonu, tak som poprosil Andreja o pomoc a musim priznať, že hneď reagoval ochotne a veľmi rád pomohol... rýchlo a bez problemov opravil to čo mne by trvalo x hodin, tak Andrej to opravil do 10min ked som neprehnal. Musím a chcem takutu osobu odporučiť."
Jakub Bučo