Úplny zoznam katalógov stránok a firiem pre rok 2020

Kategória:
Dátum: 23 novembra, 2019

Úplný zoznam katalógov stránok a firiem pre rok 2020. Ak chcete zlepšiť pozície vašej stránky vo vyhľadávaní, jednou z prvých vecí, ktorá vás napadne je registrácia do katalógov. Dal som dokopy celkový zoznam týchto katalógov, ktoré sú ešte relevantné, funkčné a registrácia do nich vám môže pomôcť.

Len pár dní dozadu som riešil pre klienta registráciu do katalógov. Sadol som si teda za počítač, začal hľadať a došiel som k poznatku, že tých katalógov už nie je toľko, koľko ich kedysi bývalo.  Momentálne to s katalógmi vyzerá asi takto:

Zoznam:


DA = Domain Authority
PA = Page Authority
SS = Spam Score

Situácia bola niekedy lepšia, katalógov bolo k dispozícií oveľa viac, len časom z nich veľa prestalo fungovať, začali byť zanedbané a podobne.

Dávajte si pozor

Na rôznych portáloch ponúkajú ľudia služby, kde vás zaregistrujú podľa ich slov aj do 100 rôznych Slovenských katalógov. Tu si však treba dať pozor. Po urputnom hľadaní, ktoré mi zabralo celý deň, som našiel funkčných tak maximálne 20. Kde teda tí ľudia zoberú ďalších 80 katalógov?

Ak chcete mať istotu, že katalógy, kde bude vaša webstránka figurovať sú aktuálne a dobré, napíšte mi a ja sa o tom postarám. Zaregistrujem vás do najlepších katalógov a pomôžem vašej stránke zlepšiť pozície vo vyhľadávaní.

crossmenu