Jednou z hlavných služieb, ktoré ponúkam je aj tvorba web stránok.

V prípade ak máte záujem o krásnu webstránku, ktorá funguje tak ako má – neváhajte ma kontaktovať!

Tvorba web stránok rýchlo, kvalitne a tak ako má byť

Stačí ak mi napíšte čo potrebujete a dohodneme sa. Web stránky vždy cením na základe špecifických požiadaviek klienta. Web vás môže ísť 50€ ale kludne aj 500€. Všetko záleží od toho čo potrebujete.

Prezentačné weby, eshopy, blogy ….

Tvorím všetko. Nemám problém vám vytvoriť jednostránkový prezentačný web alebo rozsiahly portál. Moja robota bude vždy odvedená na 100%. Taktiež tvorím rôzne malé blogy alebo e-shopy, ktoré splňujú slovenskú legislatívu.

Rýchly, svižný a na mobilné zariadenia

Weby, ktoré tvorím sú rýchle, jednoduché a robia to čo majú. Taktiež sa automaticky prispôsobujú mobilných zariadeniam.

SEO

Pri tvorbe webov sa držím striktných štandardov SEO optimalizácie a váš web bude pripravený konkurovať v rebríčkoch webových vyhľadávačov.

Reklama a marketing

Vytvorenie webu je len jednou častou. Ak budete následne potrebovať na web priniesť nových ľudí, prípadne vytvoriť profily na sociálnych sieťach alebo vytvoriť PPC prípadne remarketingovú kampaň, som vám plne k dispozícií.

Tak na čo ešte čakáte?! Kontaktujte ma a poďme do toho!

Moje najnovšie referencie:

Weby, ktoré som naposledy urobil sú napríklad:

Využite služby profesionála

Nedávajte si robiť vašu webovú stránku začínajúcim freelancerom alebo dokonca známym, ktorý sa chcú naučiť. Mohli by ste to veľmi ľutovať. Mať profesionálnu webovú stránku, ktorá je rýchla, jednoduchá a prehľadná je dôležité ak chcete v internetovom svete uspieť.

Tvorbou webovej stránky u takýchto amatéroch zbytočne riskujete, že vaša webová stránka nebude fungovať tak ako má a zbytočne aj riskujete povesť vášho podnikania. Za mňa hovoria desiatky pozitívnych referencií a moje práce – veď presvedčte sa sami.

Kontaktujte ma

Ak máte záujem o moju službu Tvorba web stránok. Kontaktovať ma môžete už teraz cez emailovú adresu andrej@srnadesign.com alebo cez telefónne číslo 0914 230 321