Navigačné menu

Tvorba web stránok

Chcete si dať vytvoriť webovú stránku alebo si chcete dať vytvoriť e-shop? Tu ste na správnej adrese. Viem sa vám kompletne postarať o vývoj vašej webovej stránky, od grafického návrhu až po veci ako napríklad optimalizácia pre webové vyhľadávače alebo PPC kampaňe.

Prezentačné weby, eshopy, blogy

Tvorím všetko. Nemám problém vám vytvoriť jednostránkový prezentačný web alebo rozsiahly portál. S mojou prácou budete spokojný vždy na 100%.
Rýchle, svižné a na mobilné zariadenia

Weby, ktoré tvorím sú rýchle, prehľadné a robia to čo majú. Taktiež sa automaticky prispôsobujú mobilných zariadeniam.

Reklama, marketing a PPC reklamy

Vytvorenie webu je len jednou častou. Ak budete následne potrebovať na web priniesť nových ľudí, prípadne vytvoriť profily na sociálnych sieťach alebo vytvoriť PPC prípadne remarketingovú kampaň, som vám plne k dispozícií.
Bude vás lepšie vidieť na Google (SEO)

Pri tvorbe webov sa držím štandardov SEO optimalizácie a váš web bude pripravený konkurovať v rebríčkoch webových vyhľadávačov.

Vyberte si mňa

Mám rozumné ceny. Kedže pracujem sám pre seba, viem dať moju freelancer-skú cenu. Nemusíte tak platiť zisk firme alebo reklamnej agentúre.

Všetko na 100%. Môžete byť istý, že váš projekt neodfláknem. Do všetkého idem na 100% a zabezpečím všetko, aby bol váš projekt úspešný.

Dlhodobé spolupráce. Zakladám si na dlhodobých spoluprácach. Pokojne sa mi môžte ozvať po skončení projektu, ak potrebujete s niečim pomôcť.

Komunikujem rýchlo. Stále som na telefónom čísle a na e-mailovej adrese. Ak niečo potrebujete, odpoveď máte do pár hodín.

Mám všetky potrebné skúsenosti

Nedávajte si robiť vašu webovú stránku začínajúcim freelancerom alebo dokonca známym, ktorý sa chcú naučiť. Mohli by ste to veľmi ľutovať. Mať profesionálnu webovú stránku, ktorá je rýchla, jednoduchá a prehľadná je dôležité ak chcete v internetovom svete uspieť.

Tvorbou webovej stránky u takýchto amatéroch zbytočne riskujete, že vaša webová stránka nebude fungovať tak ako má a zbytočne aj riskujete povesť vášho podnikania. Za mňa hovoria desiatky pozitívnych referencií a moje práce – veď presvedčte sa sami.