Predaj spätných odkazov – disponujem sieťou webových stránok, kde pre vás môžem umiestniť spätný odkaz.

Sieť webových stránok

Moje portfólio webových stránok je nemalé a neustále sa rozširuje. Témy mojich webov sú rôzne a nepochybujem o tom, že si tam určite niečo nájdete. Spomieniem napríklad témy ako napríklad: lifestyle blog, realitná kancelária, pôžičky, followeri na sociálnych sieťach, seo blogy a pod.

Tieto weby majú zvyčajne minimálne skóre 20 PA a DA, každý web je minimálne rok zabehnutý a má svoju históriu. Spätný odkaz, ktorý odo mňa kúpite zároveň nikdy nevymažem.

Akú formu má spätný odkaz?

Táto služba je zároveň úzko spätá so službou – Publikovanie PR článkov. Spätný odkaz, ktorý odo mňa kúpite má formu napísaného PR článku. Napísaný PR článok spĺňa všetky formy a predpoklady dobrého článku z hľadiska SEO optimalizácie a vždy má minimálne 300 slov. O celkovej podobe PR článku sa vieme vždy predom dohodnúť. Pred odovzdaním spätného odkazu si PR článok samozrejme spoločne schválime.

Výmena spätných odkazov

Nebránim sa ani vzájomnej výmene spätných odkazov. Ak by ste mali záujem o výmenu spätných odkazov, môžeme sa spoločne dohodnúť. Stačí ak ma kontaktujete. Mojou jedinou podmienkou je, že vymenený odkaz, by mal mať spoločnú alebo minimálne podobnú váhu ako odkaz, ktorý sa bude vymieňať.

Aká je cena za Predaj spätných odkazov ?

Cena spätného odkazu závisí od viacerých faktorov a tie hlavné sú: web, kde článok bude umiestnený & dĺžka a štruktúra napísaného PR článku. Ak by ste mali záujem o kúpu spätného odkazu, neváhajte ma kontaktovať pomocou telefónneho čísla 0914 230 321 alebo [email protected]. Vytvorím vám cenovú ponuku na mieru podľa vašich požiadaviek.