Tu nájdete zoznam často kladených otázok. Ak ste svoju otázku nenašli, neváhajte ma kontaktovať.

Čo je WordPress?

WordPress je open-source redakčný a administračný systém. Vďaka nemu si budete môcť rôzne upravovať svoj web aj po skončení projektu.Upraviť texty, obrázky alebo rozšírenia pomocou nových pluginov je vo WordPress hračka.

Prečítajte si viac o WordPress

Budem si môcť stránku sám dodatočne upravovať?

Áno. Pomocou redakčného systému WordPress si budete môcť stránku sám upravovať. Pri tvorbe stránok používam page-builder ako napríklad WPBakery Visual Composer, Elementor alebo Oxygen Builder, vďaka ktorým si budete môcť stránku vizuálne upraviť.

Bude moju stránku vidno na Google?

Áno. Vaša stránka po umiestnení na váš hosting bude viditeľná pre prehliadače webových stránok ako je napríklad Google, Yahoo alebo Bing. Môže trvať niekoľko dní, kým si prehliadač stránku prvotne zaindexuje.

Koľko trvá vyrobenie stránky?

Vyrobenie stránky trvá štandardne niekoľko týždňov. Záleží na celkovej vytaženosti mňa a vás , a rýchlosť komunikácie. Ak máte hotový návrh stránky aj so všetkými textami, stránku vám viem vyrobiť v rámci niekoľkých dní.

Koľko to stojí?

Cena stránky záleží na celkovej komplikovanosti danej stránky. Cena sa môže pohybovať od 100€ až 1000€. E-shopy zvyčajne od 300€ až 1500€.

Ako bude moja nová webová stránka vyzerať?

Pri tvorení grafického návrhu vašej webovej stránky môžeme ísť dvoma smermi. Prvý je zvolenie už vytvorenej šablony, ktoré sa dajú zakúpiť napríklad na Themeforest.

Druhý smer je vytvorenie unikátneho grafického návrhu od grafika, ktorého vám viem odporučiť, alebo grafika si môžete zohnať aj vlastnoručne. Tu sa vie cena navýšiť, kedže treba zaplatiť grafikovi za jeho návrh.

Ukážky webových stránok, ktoré som vytvorit si môžete pozrieť v mojom Portfóliu.

Čo budete odomňa potrebovať?

Jediná vec, ktorú od vás vyžadujem je nájsť si čas odpovedať na moje podnety a spätná väzba. Nič viac.