Ani v novom roku nenechávam nič na náhodu. Po pár menších projektov, je jeden z takých mojich väčších pre firmu Zubná ambulancia – Kafka Dent.

O čom bol projekt pre Kafka Dent?

V tomto prípade sa nejednalo o klasický redizajn webu ako zvyčajne robím. Chceli sme len trochu upraviť tento stávajúci web, aby dosahoval lepšie výsledky. Lepšie výsledky v prehľadnosti pre užívateľov, lepšie výsledky pre SEO a lepšie výsledky pre Google Ads konverzie.

Začali sme s prerábkou hlavnej stránky. Vyhodili a pre-usporiadali sme skoro celý layout. Nepotrebné veci sme dali preč a vnorili ich do iných podstránok. Minimalizovali sme to čo najviac sa dá.

SEO & PPC

Potom sme začali upravovať HTML štruktúru stránky a meta značky stránok. Robili sme to preto, aby sme dosahovali lepšie SEO výsledky. Taktiež som vytvoril zopár spätných odkazov na webové stránky Kafka Dentu.

Ako posledné sme nastavovali Google Ads PPC reklamu s mesačnou správou. Reklamu som zacielil na okolitých potencionálnych návštevníkov zubnej ambulancie. Použil som aj zopár long-tail kľúčových slov a celkovo sa snažil nastaviť kampaň tak, aby bola čo najefektívnejšia.

A výsledky pred a po? Povieme si v ďalšom článku 🙂

Chcel by si sa vyjadriť?